Možnosti platby

Ponúkame vám niekoľko variant úhrady nákupu v internetovom obchode, aj na predajni. Nech sa páči, zvoľte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje.

 

Platba kartou online

Rýchla a bezpečná úhrada za tovar z pohodlia domova a z každého zariadenia.

Prijímame karty VISA, Maestro, MasterCard.

Pri akceptácii platobných kariet využívame bezpečnostné riešenie umožňujúce bezpečné platby kartou na internete.

Údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke, všetky údaje o platbe sú odovzdávané prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje a nikto z našich zamestnancov k nim nemá prístup. Ani k údajom o vašej platobnej karte.

Ako to funguje

  1. V 2.kroku nákupného procesu si zvolíte spôsob doručenia a následne vám ponúkne spôsob platby, kde si vyber platbu platobnou kartou.
  2. Zobrazí sa bezpečná platobná stránka systému, na ktorej vyplníte údaje a potvrdíte požiadavku na vykonanie platby.
  3. Systém vykoná vašu autentifikáciu ako držiteľa platobnej karty.
  4. Ak výsledok autentifikácia povolí platbu, systém odošle požiadavku na autorizáciu vašej objednávky.
  5. Zobrazí sa vám výsledok vykonanej platobnej transakcie.

Následne je rad na nás, aby sme vám poslali požadovaný tovar k vašej spokojnosti.

 

Platba prevodom

Bezhotovostne môžete u nás zaplatiť za tovar aj prevodom na účet. Číslo účtu pre bezhotovostné platby je IBAN: SK56 0900 0000 0051 4757 2006. Niektoré banky vyžadujú aj SWIFT:GIBASKBX. Platba prevodom trvá o niečo dlhšie ako platby v hotovosti, či platobnou kartou. Hneď ako sú finančné prostriedky pripísané na náš účet, informujeme vás o priebehu vybavovania vašej objednávky a o termínoch doručenia tovaru.

 

Platba na dobierku

Platba pri prevzatí je najrýchlejší spôsob, ako za tovar zaplatiť. Podľa spôsobu doručenia si môžete vybrať medzi platbou v hotovosti alebo platbou platobnou kartou. Za objednaný tovar zaplatíte kuriérovi pri doručení. Cena za platbu na dobierku je 1,29€.

 

Nákup na splátky

Bezhotovostne si u nás môžete tovar kúpiť aj na splátky cez Home Credit. Viac informácií o nákupe na splátky nájdete na podstránke AKO NAKUPOVAŤ NA SPLÁTKY.

 

Platba pri prevzatí tovaru na predajni

Pri preberaní tovaru v jednej z našich predajní je najideálnejší spôsob, ako mať tovar rýchlo a s istotou. Bicykel aj cyklistické oblečenie, ale aj akúkoľvek inú časť nášho sortimentu si môže na predajni chytiť do ruky, vyskúšať, porovnať. Za tovar potom zaplatíte pri pokladni predajne našim kolegom, ktorí sú vám plne k dispozícií, pripravení poradiť.

 

Platobnou kartou Visa / Maestro / MasterCard na predajni

Pri osobnom vyzdvihnutí na predajni môžete platiť aj platobnou kartou, bezkontaktne.