Zámky na bicykel

Ak si chcete užívať svoj kvalitný bicykel čo najdlhšie, potrebujete ho chrániť. Potrebný stupeň zabezpečenia závisí od toho, kde bicykel skladujete a nechávate odstavený. Reťazové zámky umožňujú zaistiť a reťaziť pneumatiky a rámy súčasne s predmetom. Obopnú väčšinu bicyklov, v porovnaní s ostatnými sú však ťažšie. U-Lock je tvorený okom v tvare U s odnímateľnou blokovacou tyčou. Tento typ zámku je robustný... Ak si chcete užívať svoj kvalitný bicykel čo najdlhšie, potrebujete ho chrániť. Potrebný stupeň zabezpečenia závisí od toho, kde bicykel skladujete a nechávate odstavený.
Reťazové zámky umožňujú zaistiť a reťaziť pneumatiky a rámy súčasne s predmetom. Obopnú väčšinu bicyklov, v porovnaní s ostatnými sú však ťažšie. U-Lock je tvorený okom v tvare U s odnímateľnou blokovacou tyčou. Tento typ zámku je robustný a predstavuje vynikajúci vizuálny odstrašujúci prostriedok. Je ľahší ako reťazový zámok. Môžete zvoliť tiež klasické káblové a kombinované zámky, ktoré sú ľahké, jednoducho sa prenášajú a dajú sa prevliekať okolo väčšiny bicyklov. Skladacie zámky môžu byť dobrým riešením, ak hľadáte nízku hmotnosť a kompaktný dizajn. Ide však o jeden z jednoduchších typov zámkov, ktoré je možné prerezať. Zámky rámov fungujú na princípe zaistenia kolesa, čím zabraňujú jeho pretočeniu. Najlepšie sa používajú v kombinácii s prídavným káblovým alebo reťazovým zámkom na ochranu ostatných prvkov bicykla pred krádežou.
Investovať do kvalitného uzamykania sa naozaj oplatí, najmä ak ochráni váš bicykel pred krádežou, čo by v konečnom dôsledku vyšlo podstatne drahšie. Ak vám nie je váš bicykel ukradnutý, vyberte si kvalitný bezpečnostný zámok u nás.

Položky 1-36 z 73

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo