Celoodpružené bicykle

Celoodpružené (Full/ Full Suspension) bicykle majú už odpruženú vidlicu i rám. Preto ponúkajú viac komfortu, trakcie a väčšiu bezpečnosť na technicky náročnejších a dlhších trasách. Sú pohodlnejšie ako hardtailové bicykle s pevnou kostrou. Vydržíte na nich dlhšie. Zároveň máte nad nimi väčšiu kontrolu, lebo zadné koleso je v lepšom kontakte s povrchom. Často sa spomína väčšia hmotnosť celoodpruženého bicykla... Celoodpružené (Full/ Full Suspension) bicykle majú už odpruženú vidlicu i rám. Preto ponúkajú viac komfortu, trakcie a väčšiu bezpečnosť na technicky náročnejších a dlhších trasách. Sú pohodlnejšie ako hardtailové bicykle s pevnou kostrou. Vydržíte na nich dlhšie. Zároveň máte nad nimi väčšiu kontrolu, lebo zadné koleso je v lepšom kontakte s povrchom. Často sa spomína väčšia hmotnosť celoodpruženého bicykla oproti HT bicyklu (cca 1kg). Pri vyšších a ťažších jazdcoch preto väčšia váha nehrá až takú rolu. Navyše na 29" a 27,5" kolesách skvelo vybláznite na úzkych trailoch, kamenistých pasážach či na zjazdoch na koreňoch.

12 položiek

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Celoodpružený bicykel je kráľom náročných terénov

Celoodpružený horský bicykel má nielen odpruženú vidlicu, ale aj tlmenú zadnú časť. Spolu s mimoriadne stabilným rámom a pneumatikami s hrubým dezénom sú tieto MTB bicykle vhodné do každého terénu. Najlepšie si poradia s blatom, koreňmi a skalami.

Vhodná veľkosť pre väčšiu kontrolu

Pokiaľ ide o full-suspension bicykle, aj tu veľmi záleží od veľkosti. A to nielen na veľkosti ráme, ale aj na veľkosti kolies. Pri MTB bicykloch si vyberráte medzi 27,5 a 29 palcovými bicyklami, pričom mnohí výrobcovia celoodpružených bicyklov sa pri optimalizácii výkonu v náročnom teréne spoliehajú predovšetkým na 27,5" kolesá.

Nastaviteľný pojazd a spoľahlivé ľahké komponenty od renomovaných značiek ako napríklad Shimano zaisťujú, že celoodpružené horské bicykle poskytujú maximálny výkon v akomkoľvek teréne. Medzi renomovaných výrobcov celoodpružených horských bicyklov v našom sortimente patria Kellys, Santa Cruz a Giant.

Nezáleží na tom, či sa chcete previezť cez lesy, zvládnuť náročné zjazdy alebo si užiť miestny bike park.

U nás nájdete tie pravé celoodpružené bicykle pre váš štýl jazdy.

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo