Cestné elektrobicykle

"Ďalej a dlhšie" je heslom pri jazde na cestnom elektrobicykli. Elektrobicykel je bicykel s asistenčným elektrickým pohonom máte pod kontrolou priamo na riadidlách. Asistenčný elektrický pohon na elektrobicykli vám umožní dosiahnuť maximálnu rýchlosť 25 km/h a dojazd v rozmedzí 40 - 170 km. Výkon motoru je väčšinou úmerný šľapaniu. Čím intenzívnejšie pedálujete, tým vyšší výkon získate. Pri vyšších frekvenciách... "Ďalej a dlhšie" je heslom pri jazde na cestnom elektrobicykli. Elektrobicykel je bicykel s asistenčným elektrickým pohonom máte pod kontrolou priamo na riadidlách. Asistenčný elektrický pohon na elektrobicykli vám umožní dosiahnuť maximálnu rýchlosť 25 km/h a dojazd v rozmedzí 40 - 170 km. Výkon motoru je väčšinou úmerný šľapaniu. Čím intenzívnejšie pedálujete, tým vyšší výkon získate. Pri vyšších frekvenciách otáčok sa výkon e-biku už ďalej nezvyšuje.
Výhody cestného elektrobicykla pocítitepri prvej jazde. Ľahšie bicyklovanie a menšie úsilie pri stúpaní do kopca presvedčia aj rekreačných cyklistov. Tých výkonnostných poteší možnosť prejsť dlhšie vzdialenosti v porovnaní s klasickým cestným bicyklom. Pri hľadaní ideálneho cestného bicykla sa rozhodnite pre tenšie plášte a veľkosť rámu podľa vašich proporcií. U nás máte dostupných niekoľko modelov podľa vašich preferencií, ktoré si môžete vyskúšať aj osobne na ktorejkoľvek z cyklopredajní na strednom Slovensku.

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Cestný elektrobicykel prekoná vaše očakávania

Zdolávajte kopce a stúpania s menšou námahou na elektrickom cestnom bicykli. Asistencia pri pedálovaní s pomocou výkonných motorov a veľkokapacitných lítium-iónových batérii výrazne posilňuje vašu silu pri šliapaní.

Ľahké hliníkové alebo karbónové rámy obsahujú plne integrované batérie pre nenápadnejší vzhľad. S čoraz menšími motormi sú cestné elektrické bicykle obľúbenejšie. Na cestnom e-bicykli budete môcť držať krok so svojimi zdatnejšími kolegami v stúpaniach oveľa ľahšie.

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo