Gravel bicykle

"Kategória gravel bicyklov je dnes nesmierne populárna. Jednotlivé značky ponúkajú svoje modely ako vstupenku do sveta „štrkoletov“. Gravelový bike je hybrid medzi cestou, MTB a cyklokrosom. Stredne široké plášte sú kompromisom medzi pohodlím v ľahkom teréne a rýchlosťou na ceste. Ak nechcete, alebo nemôžete mať viac bicyklov a hľadáte niečo univerzálne, gravel bicykel je ten pravý... Ľahký hliníkový rám, karbónová... "Kategória gravel bicyklov je dnes nesmierne populárna. Jednotlivé značky ponúkajú svoje modely ako vstupenku do sveta „štrkoletov“. Gravelový bike je hybrid medzi cestou, MTB a cyklokrosom. Stredne široké plášte sú kompromisom medzi pohodlím v ľahkom teréne a rýchlosťou na ceste. Ak nechcete, alebo nemôžete mať viac bicyklov a hľadáte niečo univerzálne, gravel bicykel je ten pravý... Ľahký hliníkový rám, karbónová vidlica a mechanické kotúčové brzdy sa postarajú o komfortnú a bezstarostnú jazdu na každom povrchu. Tento bajk dobre využijete nielen na dochádzanie do práce, ale aj na dlhších cyklovýletoch v okolí bez nutnosti dôkladného plánovania po akom povrchu pôjdete. Poľná cesta, šotolina, rozbitý asfalt, zvážnica či lúka. Tu všade sa budete cítiť ako doma. Možnosti pridania rôznych tašiek a brašní priamo na rám sú samozrejmosťou. Gravel bicykel vás spoľahlivo prevedie po spevnených i nespevnených cestičkách. Tvorí očakávaný základ gravelovej cyklistiky pre každého cyklistu."

16 položiek

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Rýchle a všestranné gravel bicykel

Už sa nemusíte starať o výber trasy. Gravel bicykle nie sú z hľadiska terénu obmedzené len na cestu. Meniace sa podmienky sú naopak výzvou. Je v podstate jedno, či asfalt zrazu vystrieda sypký štrk a šotolina. Alebo sa štrková cesta zmení na koberec plný koreňov. Gravel je určený presne na tieto druhy povrchov, pričom práve tu vstupuje do hry všestrannosť tohto bicykla.

Gravelový bicykel je oveľa viac než len nová kategória bicyklov. Je to rýchly a robustný dopravný prostriedok s blatníkmi a osvetlením pre dochádzanie do práce v mestskej premávke.

Vybavený taškami vás bude sprevádzať aj na cykloturistike, kde vďaka bikepackinge sa stane ideálnym spoločníkom na cesty aj na neznámom území.

Gravel a cyklokrosový bicykel s vlastnou geometriou

Cyklokrosové bicykle si poradia so širokou škálou povrchov a dokonca aj s náročným terénom. Okrem širších plášťov v porovnaní s cestným bicyklom sa vyznačujú agilnejšou geometriou rámu s krátkym rázvorom a vyšším stredom, aby si poradili s ťažkým terénom.

Gravel bicykle sú výzvou aj na terénnych cestách. Vyznačujú sa inou geometriou: rázvor je dlhší, bicykel sa ľahšie a pohodlnejšie prevaľuje cez prekážky, ale nie je taký obratný. Pozícia jazdca je vzpriamenejšia, aby sa uľavilo namáhaniu chrbta a rúk – vďaka tomu je zážitok oveľa pohodlnejší, najmä na dlhších cestách. Výbava a príslušenstvo sú tiež navrhnuté pre použitie na ceste aj mimo nej.

Hľadanie dokonalého bicykla sa skončilo - našli ste

Gravel spája niekoľko bicyklov v jednom. Zosobňuje sa v ňom rýchlosť, vzdorovaniť nástrahám terénu a absolútne univerzálny spôsob jazdy na bicykli. Pre mnohých cyklistov môže hľadanie toho správneho bicykla ukončiť práve gravel bike. Svojim spôsobom stelesňuje návrat ku koreňom cyklistiky.

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo