Cyklodresy a cyklistické tričká

Za každého počasia je tričko základnou vrstvou vhodne oblečeného cyklistu. Vyberte si tričko presne podľa vlastných požiadaviek. Najdôležitejšie je, aby dobre sadlo na váš typ postavy a poskytlo základné krytie tela. Na výber sú modely na teplé aj chladnejšie dni. Výber dĺžky rukávu je len na vás. Uprednostňujete univerzálne tričká s krátkym rukávom, tenšie modely bez rukávov alebo tričká do chladnejšieho počasia? Za každého počasia je tričko základnou vrstvou vhodne oblečeného cyklistu. Vyberte si tričko presne podľa vlastných požiadaviek. Najdôležitejšie je, aby dobre sadlo na váš typ postavy a poskytlo základné krytie tela. Na výber sú modely na teplé aj chladnejšie dni. Výber dĺžky rukávu je len na vás.
Uprednostňujete univerzálne tričká s krátkym rukávom, tenšie modely bez rukávov alebo tričká do chladnejšieho počasia?
Dvojitá funkcia termo oblečenia v zimnom počasí chráni telo pred chladom a zároveň odvádza pot. Termo tričká a ďalšie termo oblečenie by malo tvoriť stálu súčasť šatníka všetkých, ktorí sa bicyklovaniu venujú pravidelne.
Vhodná kombinácia dresu a nohavíc nie je len otázkou štýlu, ale najmä funkčnosti. Jednotlivých kúsky oblečenia, ktoré nájdete v našej ponuke, ladia nielen po estetickej, ale aj praktickej stránke. Z rovnakého materiálu, dámske aj pánske, ale najmä s rovnakým cieľom - postarať sa o váš dobrý pocit v akomkoľvek počasí a spríjemniť každú jazdu bicyklom.

Položky 1-36 z 380

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo