Trekingové elektrobicykle

Trekingové a crossové elektrobicykle sú ideálnou voľbou pre každodenné jazdenie. V meste aj na cyklovýlety do prírody. Výhody poskytujú nielen ľuďom v zlatom veku, ale aj mladším ročníkom, ktorým vedia priniesť úžitok vo forme účinného kardio tréningu. Je len na vás, ako intenzívne využijete podporu elektromotora a batérie. Na kúpu elektrobicykla vás už možno presviedčali vaši známi. Ak si však neviete vybrať... Trekingové a crossové elektrobicykle sú ideálnou voľbou pre každodenné jazdenie. V meste aj na cyklovýlety do prírody. Výhody poskytujú nielen ľuďom v zlatom veku, ale aj mladším ročníkom, ktorým vedia priniesť úžitok vo forme účinného kardio tréningu. Je len na vás, ako intenzívne využijete podporu elektromotora a batérie.
Na kúpu elektrobicykla vás už možno presviedčali vaši známi. Ak si však neviete vybrať medzi výrazne odlišnými typmi ako sú horské alebo cestné elektrobicykle, máme pre vás skvelú alternatívu - trekingový e-bike. Do detailu premyslené funkcie robia z trekového bicykla spoľahlivého spoločníka pri prejazdoch mestom, na cestách do práce, aj na celodennom výlete s rodinou či s priateľmi.
Ide o športovejšiu verziu mestského elektrobicykla, ktorý zvládne aj náročnejší terén, preto s ľahkosťou prekonáte poľné cesty aj asfaltový povrch. Podobne ako mestský elektrobicykel je aj trekový vybavený blatníkmi, nosičom a stojanom. Veľkou prednosťou je tiež pohodlný sed a možnosť pripnutia brašní a cyklotašiek.
Kombinácia vybavenia a spoľahlivosť výkonnej batérie a elektromotora poskytuje množstvo výhod - rýchlu a pohodlnú jazdu bez zbytočnej námahy či spotenia, bezpečné výjazdy aj zjazdy v meste aj na vidieku a nekonečné možnosti zábavy v kruhu vašich blízkych.

11 položiek

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Trekingové elektrobicykle rozšíria váš cyklistický svet

Trekingový elektrobicykel je moderný dopravný prostriedok pre aktívnych ľudí, ktorí si chcú na bicykli užívať neobmedzenú voľnosť vo voľnom čase aj v bežnom živote. Vo svojej trekingovej verzii je elektrobicykel mimoriadne spoľahlivým spoločníkom na rôzne účely a terény. Či už ide o ulicu alebo vidiecku cestu, vďaka týmto všestranným elektrobicyklom je cyklistika ľahšie ovládateľná. Rýchlo a bez spotenia sa dostanete aj do vzdialenejších destinácií. Elektromotory overených výrobcov poskytujú efektívnu podporu a maximálny jazdný komfort.

Trekový e-bike zaisťuje spoľahlivú mobilitu, ľahké cestovanie aj na veľké vzdialenosti. Preto sú tieto elegantné bicykle s elektronickou podporou rovnako športové ako pohodlné. Vďaka svojmu systému osvetlenia poskytujú bezpečnosť na ceste aj v teréne. V skutočnosti sú veľmi všestranné, pokiaľ ide o použitie a terén.

Perfektná kombinácia: trekingový bicykel s elektrickým pohonom

E-bicykle nie sú len akýmsi trendom, sú jedným z najdôležitejších prvkov novej generácie mobility. Trekingový alebo turistický bicykel je obzvlášť vhodný na použitie s elektrickým pohonom a určite patrí medzi najuniverzálnejšie bicykle, aké boli kedy vyrobené. Tieto bicykle ponúkajú množstvo praktických funkcií, ako sú blatníky a nosiče. Rovnako dobre poslúžia v teréne, pričom sa môžete vydať aj do vzdialených kútov a rýchlosťou, ktorá je vám najpríjemnejšia.

Trekkingové elektrobicykel sú spoľahliví spoločníci na cestách, rýchle na štrku a dostatočne robustné na jazdy po lesných alebo horských chodníkoch. Je ideálny na každodenné dochádzanie do práce, aj na občasné vychádzky alebo cykloturistiku.

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo