Gravel elektrobicykle

Mať jeden bicykel na všetky terény je snom množstva cyklistov. Ak túžite po dobrodružstve v lese rovnako ako po rýchlej jazde na ceste, gravel elektrobicykle sú pre vás tie pravé. Ich elegancia a multifunkčný dizajn sú viditeľné už na prvý pohľad. Z diaľky neraz pôsobia takmer ako klasický vytrvalostný bicykel, pretože batéria je skrytá v ráme. Vďaka stabilnému rámu a dobíjateľnej batérií poskytujú oproti gravel... Mať jeden bicykel na všetky terény je snom množstva cyklistov. Ak túžite po dobrodružstve v lese rovnako ako po rýchlej jazde na ceste, gravel elektrobicykle sú pre vás tie pravé.
Ich elegancia a multifunkčný dizajn sú viditeľné už na prvý pohľad. Z diaľky neraz pôsobia takmer ako klasický vytrvalostný bicykel, pretože batéria je skrytá v ráme. Vďaka stabilnému rámu a dobíjateľnej batérií poskytujú oproti gravel bicyklom zaujímavé možnosti jazdenia na rôznych terénoch.
Hoci rám gravel elektrobicyklov bol zostrojený technológiou zameranou na pohodlie, je dôležité venovať pozornosť veľkosti rámu. Po výbere správnej veľkosti môže svoju úlohu zohrať aj váha. Možno vás prekvapí, že niektoré modely sú také ľahké, že vážia len 12 kg, vrátane elektrokomponentov. To umožňuje zvládnuť jazdu na elektrobicykli naozaj každému cyklistovi - začínajúcemu aj vytrvalostnému. Váš štýl jazdy a terén, pre ktoré sa rozhodnete, bude rozhodujúci pre výdrž vašej batérie aj množstvo zážitkov z vašich ciest.

4 položiek

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo