Cyklistické prilby

Cyklistická prilba je najdôležitejším doplnkom každého cyklistu. Prilba poskytuje potrebnú ochranu hlavy rekreačným aj profesionálnym cyklistom. Obzvlášť rodičia detí a aktívni športovci dbajú na jej dôsledné nosenie. Je povinnou výbavou účastníkov cestnej premávky za hranicami miest a obcí, používanie MTB prilby by však malo byť prioritou aj na horách. Je dôležité, aby prilba na bicykel veľkostne sedela, preto... Cyklistická prilba je najdôležitejším doplnkom každého cyklistu. Prilba poskytuje potrebnú ochranu hlavy rekreačným aj profesionálnym cyklistom. Obzvlášť rodičia detí a aktívni športovci dbajú na jej dôsledné nosenie. Je povinnou výbavou účastníkov cestnej premávky za hranicami miest a obcí, používanie MTB prilby by však malo byť prioritou aj na horách. Je dôležité, aby prilba na bicykel veľkostne sedela, preto venujte pozornosť výberu vhodného typu.
Ľahké cestné prilby výborne chránia cyklistov vystavených rizikám cestnej premávky. Adrenalínové zjazdy, brázdenie po strmých horských chodníkoch a bicyklovanie v náročnom teréne bezpečne zvládnete s Full-face a zjazdovými cyklo prilbami.Nezabúdame ani na najmenších, ktorým sú prispôsobené detské prilby vo veľkosti vhodnej pre konkrétny vek.
Raz si cyklistickú prilbu vyskúšať je viac ako stokrát o nej čítať. A ten pocit, že je vyrobená práve pre vás zažijete jedine v Terrabike. Naši predajcovia vám s výberom radi poradia.

Položky 1-36 z 576

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo