Hardtail bicykle

Hardtail či HT je horský bicykel postavený na pevnom ráme s prednou odpruženou vidlicou. HT bicykel vďaka tomu pomôže vykryť mierne nerovnosti terénu, a umožňuje aj dobrú kontrolu bicykla. Hardtailový bicykel je ľahší a lacnejší ako celoodpružený bicykel. Využíva sa hlavne na XC (Cross-country). Oceníte ho nielen ak sa držíte radšej pri zemi, keď máte radi terén, ale nie ste až takí adrenalínoví nadšenci či vytrvalostní... Hardtail či HT je horský bicykel postavený na pevnom ráme s prednou odpruženou vidlicou. HT bicykel vďaka tomu pomôže vykryť mierne nerovnosti terénu, a umožňuje aj dobrú kontrolu bicykla. Hardtailový bicykel je ľahší a lacnejší ako celoodpružený bicykel. Využíva sa hlavne na XC (Cross-country). Oceníte ho nielen ak sa držíte radšej pri zemi, keď máte radi terén, ale nie ste až takí adrenalínoví nadšenci či vytrvalostní pretekári. Padne vám do ruky aj vtedy, ak patríte k skúseným bikerom.

Položky 1-36 z 64

Nastaviť zostupne
Stránka
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Hardtail bicykel pre

Hardtail je mimoriadne všestranný MTB bicykel. Môžete ho použiť na širokú škálu rôznych aktivít. Vďaka tuhému rámu, pevnej zadnej časti a zdvihu vidlice väčšinou 80 až 120 mm ukazuje tento univerzálny bicykel svoje prednosti na lesných a štrkových cestách.

Ak si chcete občas zajazdiť v ľahkom teréne, odniesť si domov nákup z obchodu, previezť sa len tak po okolí alebo prekonávať vzdialenosti po cestách, bicykle hardtail s predným odpružením vás prevezú a sú presne to, čo hľadáte.

Tieto horské bicykle bezpečne zvládnu aj rýchle zjazdy. Poväčšine majú veľké 29 palcové kolesá, na rozdiel od 27,5" alebo 26" kolies, ktoré bývali doteraz štandardom. Spolu s gravel bicyklami získavajú na popularite. Aj vďaka atraktívnej cene a pomerne nízkej hmotnosti.

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo