Horské elektrobicykle

Rozhodnutie ísť do lesa za pomoci motora sa môže zdať odvážne. Taký je však aj cieľ, ktorý si vďaka horskému elektrobicyklu môžete stanoviť. Nepreskúmané oblasti, vzrušujúce cesty a množstvo inovácií v priamom prenose počas jazdy. Pripravte sa na jazdu vašich snov! Jedinečný zážitok pre začiatočníkov a všetkých, ktorí milujú inovácie, poskytnú ako celoodpružené, tak aj hardail elektrobicykle. Ponúkajú všetko... Rozhodnutie ísť do lesa za pomoci motora sa môže zdať odvážne. Taký je však aj cieľ, ktorý si vďaka horskému elektrobicyklu môžete stanoviť. Nepreskúmané oblasti, vzrušujúce cesty a množstvo inovácií v priamom prenose počas jazdy. Pripravte sa na jazdu vašich snov!
Jedinečný zážitok pre začiatočníkov a všetkých, ktorí milujú inovácie, poskytnú ako celoodpružené, tak aj hardail elektrobicykle. Ponúkajú všetko čo klasické bicykle, avšak navyše sú doplnené o technologicky vyspelé komponenty. Vďaka najnovším technológiám a funkciám dosiahnete dodatočný výkon. Zjednodušenie jazdy s menším výdajom energie umožňuje začiatočníkom naplno sa sústrediť na všetky zaujímavosti navôkol. Skúsenejším cyklistom zase otvára možnosti nekonečnej zábavy a zážitkov.
Silu pedálov podporí pri každej jazde výkonný elektromotor a batéria. Zaujímavý, no náročný horský terén odteraz nemusí odradiť ani menej fyzicky zdatných cyklistov. Funkcie a nastavenia pre strmú jazdu do kopca, ale aj voľný zjazd z kopca zabezpečia naozaj pohodlné a bezproblémové bicyklovanie pre každého.

Položky 1-36 z 44

Nastaviť zostupne
Stránka
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Horský elektrobicykel prináša nový off-roadový zážitok

E-bike a eMTB, sú bicykle, ktoré sú vybavené elektromotorom, riadiacim systémom a nabíjateľnou batériou. Riadiaci systém zabezpečuje, že motor vás podporuje iba vtedy, keď šliapete do pedálov. Ak prestane pedálovať, zastaví sa aj podpora elektromotora.

Existujú rôzne typy pohonu. Najčastejší je stredný a zadný motor. Každý pohon má svoje výhody a nevýhody v závislosti od potrieb jazdca a spôsobu jazdy na bicykli. V rôznych druhoch terénu sú stredové motory najvhodnejšie, a preto ich odporúčame. Vďaka stredovej a nízkej polohe motora ponúka tento konštrukčný typ najlepšie predpoklady pre vyváženú ovládateľnosť bicykla.

Aj v prípade elektrobicyklov si môžete vybrať medzi hardtailom a celoodpruženým elektrobicyklom. Hardtail má odpružené predné koleso s pevnou kostrou, teda nemá zadné odpruženie. Celoodpružený e-bike, ako názov napovedá, ponúka plné odpruženie a tým aj väčší komfort aj na nerovnom teréne. Celková hmotnosť a výrobné náklady sú, podobne ako pri bicykloch, vyššie.

Výkon MTB elektrobicykla

Čím väčší výkon do toho dáte pri šliapaní, tým viac vám elektromotor pomôže. V závislosti od výrobcu a režimu podpory motor pridáva 50 až 400 percent. Samozrejme, na otázku, ktorý bicykel alebo pohon je najlepší, nemožno všeobecne odpovedať. Máme praktické skúsenosti s motormi Bosch, Yamaha aj OLI a berieme ohľad aj na dostupnosť náhradných dielov.

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo