Cyklistické tretry a cyklistické topánky

Nákup aspoň jedného páru cyklistických tretrov odporúčame každému, kto zatiaľ nevyskúšal výhody špeciálnej obuvi určenej na bicyklovanie. Z našej širokej ponuky tretrov (cyklotopánok) a ďalších cyklodoplnkov si určite vyberú aj skúsení cyklisti. Poradenstvo pri výbere je pre nás samozrejmosťou. V závislosti od typu pedálov a štýlu jazdy máte na výber komfortné cykloturistické, cestné alebo freeride tretry. Je... Nákup aspoň jedného páru cyklistických tretrov odporúčame každému, kto zatiaľ nevyskúšal výhody špeciálnej obuvi určenej na bicyklovanie. Z našej širokej ponuky tretrov (cyklotopánok) a ďalších cyklodoplnkov si určite vyberú aj skúsení cyklisti. Poradenstvo pri výbere je pre nás samozrejmosťou.
V závislosti od typu pedálov a štýlu jazdy máte na výber komfortné cykloturistické, cestné alebo freeride tretry. Je dôležité, aby ste sa v nich cítili pohodlne a vybrali si typ doťahovania, ktorý vyhovuje vašim potrebám.
Cykloturistické tretry majú mäkšiu tvrdosť podrážky. Sú viac prispôsobené na prirodzené kráčanie, na turistiku, ale zároveň na bezproblémové bicyklovanie. Cestné tretry
majú väčšiu tvrdosť podrážky. Cestná tretra by sa čo sa ohybnosti týka dala prirovnať k lyžiarke -  nie je možné v nej zohýbať nohu. Preto sa nazývajú tiež tzv. klopkačky. Naopak, mäkkšia podrážka je typická pre freeride tretry. Keďže nemajú kufre, sú ideálne na zjazdové či enduro preteky. Výberj je už len na vás.

Položky 1-36 z 870

Nastaviť zostupne
  1. ROAD SR456 black - EXUSTAR-48
    ROAD SR456 black - EXUSTAR-48
    Od: 91,90 €
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo