O nás

TERRABIKE – PROFESIONÁLNY CYKLOPREDAJCA,
E-SHOP A SERVIS BICYKLOV

Terrabike vznikol naplnením podnikateľského sna dvoch ambicióznych ľudí.

Peťo je človek s dlhoročnými obchodnými skúsenosťami. Za sebou má založenie niekoľkých spoločnosti a stratupov, ktoré prinášajú ľuďom úžitok a radosť. Bicykel je pre neho skvelý prostriedok pre relax a dobrodružstvo, aj keď sa cyklistike sa venuje len rekreačne. Rád sa venuje aj dobročinným veciam, podporuje rôzne záujmové skupiny a iniciatívy u ktorých mu to dáva zmysel.

Ľubo je vášnivý cyklista a špecialista na bicykle. Jeho životným snom bolo pracovať s bicyklami v akomkoľvek duchu. úžba pomáhať ľuďom objavovať šťastie v cyklistike a vzťah k prírode a jej ochrane mu napovedali, že Terrabike je správna cesta.

Spojením obchodnej túžby a záľuby v cyklistike vznikol aj Terrabike. Značka, ktorá je nablízku ľuďom, ktorí sa zaujímajú o aktívny životný štýl.

Misia

Misiou značky Terrabike je pomáhať a byť nablízku zákazníkom, ktorí chcú byť šťastní z pohybu na bicykli, túžia po nových zážitkoch a chcú prežívať svoj život slobodne a naplno. Nachádzame riešenia často nešpecifikovaných potrieb a dlhodobých túžob. Vnášame do poradenstva a konzultácií skutočný personalizovaný a individuálny prístup k zákazníkovi. Pomáhame našim zákazníkom a spotrebiteľom, komunitám, v ktorých pôsobíme, ako aj našej spoločnosti tak, že prispievame na podporu významných spoločenských aktivít a športových iniciatív. Podporujeme ekologický prístup k prírode čím prispievame k nižšej ekologickej stope pre budúce generácie.

 

Vízia

Našou hlavnou víziou je vybudovať sieť predajní cyklosortimentu a servisných stredísk, s odbornými konzultantami, ktorí sú špecialistami vo svojich oboroch, aby sme boli bližšie k zákazníkovi, ktorý v nás kedykoľvek nájde oporu a spoľahlivého partnera. Zároveň chceme poskytnúť zákazníkom priestor na príjemne strávený čas, v pohodovej atmosfére, kde si môžu prísť oddýchnuť, načerpať novú inšpiráciu a vypočuť cenné rady. Tento priestor fyzicky vytvára sieť našich predajní a servisných stredísk, v online priestore je takýmto miestom e-shop. Chceme neustále objavovať nové možnosti rastu a budovať pevné partnerstvá.

 

Politika kvality

Budujeme tím špecialistov a odborníkov na cyklistiku, nadšených bikerov, pre ktorých je práca hrou a cyklistika životným poslaním. Vystihje nás najmä vášeň, ktorá sa nesie všetkými našimi obchodnými aj športovými aktivitami. Robíme to, čo milujeme. Milujeme to, čo robíme. Našou trvalou hodnotou je tiež dôvera. Môžete sa spoľahnúť, že vám v procese výberu, nákupu a servisovania poradíme tak, ako by sme to robili pre seba. Naši odborní konzultanti sú poháňaní túžbou prinášať vám radosť z pohybu, z objavovania nových obzorov, zdolávania nových mét. Neustále sa zdokonaľujeme, aby sme zabezpečili garanciu kvality a špičkové konzultácie postavené na individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi.


Referencie

Každý skúsený aj začínajúci cyklista nájde v Terrabike produkt či službu, kvôli ktorej sa k nám rozhodne vrátiť. Môžu to byť špičkové bicykle, e-biky alebo doplnky a príslušenstvo či servis na vysokej odbornej úrovni. Každá referencia nás posúva vpred.

Veľmi ústretový personál. Pomohli nám aj s kolesami na detskom kočíku. Aj napriek vyťaženosti vyšli časovo v ústrety a opravili nám ho rýchlo a kvalitne.

Veronika, spokojný zákazníkToto sme myCyklopredajne

V našich predajniach v Turčianskych Tepliciach, Banskej Bystrici a v Ružomberku vám naši odborní konzultanti ochotne a radi poskytnú profesionálny cykloservis, personalizované poradenstvo a pomoc pri výbere produktov. Tovar zakúpený v eshope si rovnako máte možnosť vyskúšať a vyzdvihnúť priamo na predajni, prípadne vám váš nákup zašleme rovno domov.

Nákupom v Terrabike, získavate hneď niekoľko benefitov:

  • Bezplatné poskladanie bicykla nad 699 €
  • Garančná prehliadka zakúpených bicyklov grátis
  • Autorizovaný servis bicyklov certifikovanými mechanikmi
  • Profesionálne, odborné poradenstvo a asistencia pri výbere

E-shop

Terrabike je profesionálny predajca cyklosortimentu s celoslovenskou pôsobnosťou a to prostredníctvom svojho e-shopu na www.terrabike.sk. V našej ponuke nájdete viac ako 7000 produktov najzvučnejších cyklistických značiek. Ponúkame širokú škálu bicyklov: elektrobicykle, horské, cestné, trekinkové, BMX, gravel bike, dámske, pánske, detské, ponúkame tiež rámy na bicykle, náhradné diely, doplnky a oblečenie.

Nákupom v Terrabike, získavate hneď niekoľko benefitov:

  • Doprava ZADARMO pre objednávky nad 79 €
  • Bezplatné poskladanie a doprava bicykla nad 699 € priamo domov
  • Garančná prehliadka zakúpených bicyklov grátis
  • Tovar na e-shope (skladom) odosieleme do 24 hodín
  • Profesionálne, odborné poradenstvo a asistencia pri výbere prostredníctvom live chatu alebo telefonicky

Servis bicyklov

Predajne Terrabike poskytujú aj autorizovaný servis bicyklov. Náš tím odborníkov – certifikovaných mechanikov, vyrieši každý technický problém pri oprave a servise vášho bicykla. Zabezpečujeme služby od generálneho servisu bicyklov, cez malý servis jednotlivých častí až po opravu akýchkoľvek porúch.

POMÁHAME ZÁKAZNÍKOM
NACHÁDZAŤ ŠŤASTIE A RADOSŤ Z
JAZDY NA BICYKLI

1

VÝBER VHODNÉHO TYPU A ROZMERU BICYKLA

2

ODPORUČENIE VHODNÝCH DOPLNKOV A CYKLISTICKÉHO OBLEČENIA

3

NÁHRADNÉ DIELY, PORUCHY ALE AJ TRENDOVÉ NOVINKY

4

PORADENSTVO A ODPORÚČANIA K SPRÁVNEJ ÚDRŽBE BICYKLA

5

ZÁRUČNÝ, POZÁRUČNÝ A SEZÓNNY SERVIS

Podujatie Jasenská Event Series podporuje aj Terrabike
Čím vás môže prekvapiť brašňa na bicykel
Bicykel ako dopravný prostriedok nielen do mesta
Výbava na bicykel

Bicyklovanie je radosť