Brašne, kapsičky a tašky na bicykel

Bikepacking je umenie využiť všetky nosné časti bicykla na prevoz vecí, kde podstatnú úlohu zohrávajú tašky, kapsičky na bicykel a cyklistické brašne. Ich umiestnenie nebráni takmer žiadnemu osobnému pohybu. Brašne na vidlice a riadidlá slúžia najmä na prenos menších ľahších vecí. Do rámu býva umiestnená tzv. stredová alebo trojuholníková brašna. Super ľahký prístup umožňuje okamžite siahnuť po ťažších... Bikepacking je umenie využiť všetky nosné časti bicykla na prevoz vecí, kde podstatnú úlohu zohrávajú tašky, kapsičky na bicykel a cyklistické brašne. Ich umiestnenie nebráni takmer žiadnemu osobnému pohybu. Brašne na vidlice a riadidlá slúžia najmä na prenos menších ľahších vecí. Do rámu býva umiestnená tzv. stredová alebo trojuholníková brašna. Super ľahký prístup umožňuje okamžite siahnuť po ťažších veciach.
Cyklisti oceňujú tzv. rollbag spôsob otvárania, ktoré neobsahuje zips a umožňuje rýchlo vybrať veci aj počas krátkeho zastavenia . Ak milujete čistý minimalizmus, podsedadlové kapsičky sú pre vás to pravé bicyklové! A keďže šťastie praje najmä pripraveným, dostať sa vytúženému cieľu vám v kritickej situácii pomôže náradie umiestnené v príručnom toolbagu. Zaujímavé riešenie pre väčšie, ale ľahké veci ponúka taška Acepac, ktorá sa pripevní na sedlovku a lyžiny a pojme napríklad aj karimatku.
Výrobcovia to vychytali za nás a pre fajnšmekrov navrhli rukavice, ktoré plnia zároveň funkciu kapsy - ich umiestnením na ruky chránia zároveň riadidlá a brzdy. Ozaj šikovné riešenie. Inšpirujte sa našou kompletnou ponukou aj vo videu. Už vám nič nebráni vydať sa na dvoch kolesách v ústrety novým zážitkom so všetkým potrebným na dosah. Osamote alebo v skupine.

Položky 1-36 z 122

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo