Detské bicykle, elektrobicykle a odrážadlá

Spomínate si na svoje prvé bicyklovanie? Zdá sa vám, ako by to bolo včera? Teraz ste to vy, kto má odovzdať svoje znalosti ďalšej generácií. Na začiatok potrebujete vybrať ten správny detský bicykel alebo elektrobicykel. S nami sa vám to rýchlo podarí. Detské bicykle aj elektrobicykle sa vyberajú podľa veľkosti kolies tak, aby dieťa vo svojom veku malo čo najlepší kontakt so zemou. Dôležitá je preto výška dieťaťa. Spomínate si na svoje prvé bicyklovanie? Zdá sa vám, ako by to bolo včera? Teraz ste to vy, kto má odovzdať svoje znalosti ďalšej generácií. Na začiatok potrebujete vybrať ten správny detský bicykel alebo elektrobicykel. S nami sa vám to rýchlo podarí.
Detské bicykle aj elektrobicykle sa vyberajú podľa veľkosti kolies tak, aby dieťa vo svojom veku malo čo najlepší kontakt so zemou. Dôležitá je preto výška dieťaťa. Pokiaľ ide o najmenšie deti vo veku od cca. 2 rokov, svoje cyklistické zručnosti začínajú trénovať na odrážadlách. Odrážadlo predstavuje ideálny prostriedok na získanie rovnováhy. Pre malé deti, ktoré už vedia pedálovať, sú určené bicykle s kolesami veľkosti 12" až 16". Súčasťou bicykla sú aj pomocné kolieska.
Na detský elektrobicykel existujú rôzne názory; často kontroverzné. Dôvodom pre kúpu detského elektrobicykla, najmä horského, môže byť oblasť v ktorej žijete. Ak ste aktívna rodina, vašim výletom a zážitkom dodá nový rozmer. Dieťaťu pomôže zvládnuť dlhšie jazdy s kolmejším stúpaním. Detský elektrobicykel však dokáže učarovať aj mestským obyvateľom. Predstavuje ekologickejší spôsob dopravy. Navyše, v porovnaní s autom ide o aktívnejší pohyb, hoci je stále reč o bicykli s pomocným motorom. Aj vy ešte váhate? Pomôžeme vám s rozhodnutím, či svojmu menšiemu dieťaťu alebo tínedžerovi zaobstarať klasický bicykel alebo e-bike.
Juniorské bicykle prekonávajú priepasť medzi detskými bicyklami a dospeláckymi horskými bicyklami. Vyzerajú ako robustné horské bicykle pre dospelých, ale sú menšie a ľahšie. Rozdiel je aj v menších kolesách. Juniorské bicykle majú 20", 24", 26" a 27,5" kolesá. 20" a 24 palcové kolesá sú určené pre 5-8 ročných chlapcov a dievčatá s výškou 127-150 cm. Stačí sa porozhliadať a vybrať si ten pravý bicykel pre vaše menšie či väčšie deti.

Položky 1-36 z 46

Nastaviť zostupne
Stránka
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo