Cyklistické nohavice

Je skvelé mať nohavice do každého počasia - s cyklistickými nohavicami od nás si to môžete smelo nielen povedať, ale aj vyskúšať! Oblečte si tie správne cyklistické nohavice, ktoré sa prispôsobia vašim telesným proporciám aj štýlu jazdy. V letnom aj zimnom období je počas jazdy pre cyklistov najdôležitejšie pohodlie, a to najmä ak s bicyklovaním začínate a potrebujete sa čo najviac sústrediť na obsluhu bicykla... Je skvelé mať nohavice do každého počasia - s cyklistickými nohavicami od nás si to môžete smelo nielen povedať, ale aj vyskúšať! Oblečte si tie správne cyklistické nohavice, ktoré sa prispôsobia vašim telesným proporciám aj štýlu jazdy.
V letnom aj zimnom období je počas jazdy pre cyklistov najdôležitejšie pohodlie, a to najmä ak s bicyklovaním začínate a potrebujete sa čo najviac sústrediť na obsluhu bicykla a techniku jazdy.
Kvalitné cyklistické nohavice s vložkou zaručia pohodlie pri všetkých cyklistických výjazdoch. V rámci prípravy na teplé dni vyberajte vhodné cyklistické šortky. Mali by sedieť a primerane obopínať vašu postavu tak, aby nespôsobovali počas jazdy na pokožke odreniny. Cyklo nohavice s trakmi zabezpečia dodatočné istenie proti posúvaniu na tele a umožňujú tak maximálne sa sústrediť na radosť z pohybu.

Položky 1-36 z 299

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo