Náhradné diely na elektrobicykle

Batéria elektrobicykla, resp. po správnosti akumulátor, je komponentom, ktorý z neho robí technologicky vyspelý a moderný prepravný prostriedok. Zabezpečuje energiu, ktorá elektrobicykel poháňa vpred - ďalej aj rýchlejšie oproti klasickým bicyklom. Moderné akumulátory sa vyznačujú dlhou životnosťou a rýchlym nabíjaním. Sú tak pripravené pre vaše každodenné používanie. Náhradná batérie slúži ako záložná v prípade... Batéria elektrobicykla, resp. po správnosti akumulátor, je komponentom, ktorý z neho robí technologicky vyspelý a moderný prepravný prostriedok. Zabezpečuje energiu, ktorá elektrobicykel poháňa vpred - ďalej aj rýchlejšie oproti klasickým bicyklom. Moderné akumulátory sa vyznačujú dlhou životnosťou a rýchlym nabíjaním. Sú tak pripravené pre vaše každodenné používanie. Náhradná batérie slúži ako záložná v prípade vybitia tej, ktorú práve používate. Dôležitá je jej kapacita a kompatibilita s vašim elektrobicyklom. Ak ste sa už raz rozhodli pre odvážny krok a dopriali si elektrobicykel, je najvyšší čas zabezpečiť si nabíjačku. Odteraz sa pre vás stane nielen “must-have” príslušenstvom, ale tiež neoceniteľným pomocníkom pre všetky krásne výjazdy. Zoberte si nabíjačku so sebou pre pohodlie a istotu na cestách. Jej výhodou je absolútne jednoduché používanie, na aké sme zvyknutí aj u iných typov zariadení. Stačí vybrať z ruksaku a začať ihneď nabíjať.

Položky 1-36 z 115

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Komponenty a náhradné diely na bicykel posúvajú každú jazdu na vyššiu úroveň

Komponenty a náhradné diely na bicykel posúvajú každú jazdu na vyššiu úroveň

Hľadáte náhradné diely na bicykel alebo chcete váš bicykel trochu vylepšiť? Ste na správnom mieste! V našom sortimente nájdete viac ako 10 000 kvalitných bicyklov, elektrobicyklov, komponentov, oblečenia na bicykel a cyklodoplnkov. U nás máte prístup k dlhoročným skúsenostiam odborných predajcov, rýchlemu doručeniu a bezkonkurenčným službám spojeným s kvalifikovaným servisom bicyklov.

Každý bicykel si zaslúži kvalitné diely

Túžite zdolávať nové výzvy, zažiť veľa dobrodružstiev, spoľahnúť sa na bezstarostnú jazdu? To všetko je s nami možné! Máme obrovský výber kvalitných dielov a komponentov pre všetky druhy bicyklov: horský bicykel, cestný bicykel, trekingový alebo turistický bicykel, e-bike. Každý z nich si zaslúži dôsledný výber vhodných komponentov. Poraďte sa s nami. 

V našej ponuke nájdete komponenty značiek: Sram, Shimano, Pirelli, Goodyear, Fi'zi:k, Exustar, Rock Shox, Truvtiv, Avid, Zipp, Mavic, Maxxis, Manitou, HQBC, Michelin, Schwalbe, SR Suntour, WTB, Crankbrothers, Vittoria, Panaracer, FOX, BBB, Vredestein.

Elektrobicykle disponujú špeciálnym vybavením

Špeciálne vybavenie elektrobicykla z neho robí technologicky vyspelý a moderný prepravný prostriedok. Ponúka všetko pre ozajstný zážitok z cyklistiky pre všetkých cyklistov. 

Vďaka dlhej životnosti moderných batérií je používanie elektrobicykla veľmi pohodlné. Akumulátory sa vyznačujú dlhou životnosťou a rýchlym nabíjaním. Ohľadom vhodnej kapacity a kompatibility s vašim elektrobicyklom vám ochotne poradia naši odborní predajcovia. Nabíjačka je neoceniteľný pomocník pre všetky krásne výjazdy. Pre cyklistu znamená pohodlie aj istotu. 

 

Kedy je potrebný nový komponent na bicykel alebo náhradný diel?

Náhradné diely a komponenty meníme najmä z dvoch dôvodov:

  1. Výmena poškodených častí v dôsledku poškodenia:
  1. Výmena funkčných dielov a komponentov z dôvodu zlepšenia jazdných vlastností bicykla:

Najlepšie diely a komponenty nájdete na Terrabike

Náš sortiment ponúka pre každého vhodný komponent. Vyberte si v našom e-shope alebo predajni napríklad:

  • Rám bicykla

Rám tvorí najcentrálnejšiu časť vášho bicykla, tzv. trup alebo torzo. Rám bicykla ovplyvňuje v najväčšej miere vzhľad bicykla. Okrem farby je samozrejme potrebné venovať pozornosť materiálom, geometrii a veľkosti. 

  • Kolesá 

Kolesá bicykla sú dielom, od ktorého azda najviac závisia vlastnosti jazdy. Z pohľadu dizajnu sú kolesá najvýraznejšími komponentami. Pre dobré vlastnosti jazdy sa pri výbere uistite, že predné a zadné kolesá nie sú úplne rovnaké. Zadné koleso obsahuje aj časti hnacieho ústrojenstva a je k nemu pripojená kazeta. Zvážte pri výbere kolies aj typ brzdy, ktorú chcete neskôr namontovať. Pre ráfikovú brzdu je potrebná dostatočne veľká trecia plocha v ráfiku, zatiaľ čo pri použití kotúčovej brzdy takáto plocha nie je potrebná.

  • Vidlica

Vidlica umožňuje riadenie bicykla a zároveň drží predné koleso na svojom mieste. Vidlice môžu byť pevné alebo odpružené. Odpružené vidlice sú typické pre MTB bicykle. Tlmiť nerovnosti v teréne umožňuje zdvih pružiny. Takto poskytujú cyklistovi nielen väčšie pohodlie, ale tiež bezpečnosť, pretože tlak predného kolesa na zem (styčnú plochu) sa podľa potreby mení. Pre cestných cyklistov je, naopak, rozhodujúcou voľbou práve pevná vidlica. Je ľahšia a prenos sily do kolies pri pedálovaní je stabilnejší. 

  • Sedlo

Pri výbere sedla zvážte preferovanú polohu sedenia a typ jazdenia, ktorý budete vykonávať. Turistické sedlo je vo všeobecnosti širšie, hrubšie polstrované a často je vybavené odpružením, aby jazdcovi ponúklo vyšší komfort aj na dlhších cestách. Na druhej strane, pretekárske sedlo je primárne hmotnostne optimalizované a úzke, takže jazdec môže ľahko striedať mnoho rôznych jazdných pozícií. Medzi týmito dvoma extrémami nájdete množstvo ďalších tvarov a foriem.

 

Toto je len niekoľko z komponentov našej ponuky! Pri výmene dielov alebo vylepšení vášho bicykla nezabudnite na pedále, pneumatiky a duše, náboje, lišty, kazety a reťaze, nosiče batožiny, kľuky, zadné a predné prehadzovačky a mnohé ďalšie!

 

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo