Duše na bicykel a príslušenstvo

Aj vy túžite po zážitkoch? Hoci sme navonok drsňáci, vo vnútri ukrývame pravé cyklistické duše. Vyventilujte sa v prírode s našimi bicyklami, doplnkami a príslušenstvom. Ovládnite cesty, aj singletraily. Náhradné duše na bicykel a sadu na opravu defektu je však dôležité mať stále so sebou, aj keď používate bezdušové plášte. Hoci sú duše na prvý pohľad neviditeľné, hrajú dôležitú úlohu pri ovládaní bicykla... Aj vy túžite po zážitkoch? Hoci sme navonok drsňáci, vo vnútri ukrývame pravé cyklistické duše. Vyventilujte sa v prírode s našimi bicyklami, doplnkami a príslušenstvom. Ovládnite cesty, aj singletraily. Náhradné duše na bicykel a sadu na opravu defektu je však dôležité mať stále so sebou, aj keď používate bezdušové plášte.
Hoci sú duše na prvý pohľad neviditeľné, hrajú dôležitú úlohu pri ovládaní bicykla, dosahovanej rýchlosti a ovplyvňujú mnohých ďalších parametrov jazdy. Pri výbere nových duší potrebujete poznať správnu veľkosť duše, typ ventilu, vhodný spôsob vyváženia, hmotnosť prevážaného nákladu aj odolnosť proti prepichnutiu. Potrebná veľkosť duše bude závisieť od kolesa a pneumatík. Vhodný priemer duše zodpovedá priemeru vášho kolesa a pneumatiky. Neexistuje lepší či horší typ ventilu.
Terrabike.sk ponúka duše všetkých veľkostí pre každý typ bicykla - cestné bicykle, horské bicykle, gravel bicykle, mestské bicykle, detské bicykle a ďalšie. Bez ohľadu na to, aký typ bicykla máte, máme pre vás tie správne duše.

Položky 1-36 z 139

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo