Reťaze na bicykel, spojky a nity

Hor sa na všetky cesty a cyklovýlety s kvalitnými bicyklami a komponentami v plnej sile! Skutočnú silu ukrývajú nielen svaly aktívneho cyklistu, ale tiež reťaz jeho bicykla. Ako všetko dôležité, aj reťaz potrebuje ochranu. Tú jej poskytne kryt z kvalitného materiálu. Pri nákupe vyberajte reťaz so správnym počtom článkov a uistite sa, že je kompatibilná s hnacím ústrojenstvom vášho bicykla. V ponuke sú reťaze rôznej... Hor sa na všetky cesty a cyklovýlety s kvalitnými bicyklami a komponentami v plnej sile! Skutočnú silu ukrývajú nielen svaly aktívneho cyklistu, ale tiež reťaz jeho bicykla. Ako všetko dôležité, aj reťaz potrebuje ochranu. Tú jej poskytne kryt z kvalitného materiálu.
Pri nákupe vyberajte reťaz so správnym počtom článkov a uistite sa, že je kompatibilná s hnacím ústrojenstvom vášho bicykla. V ponuke sú reťaze rôznej šírky, a to podľa počtu prevodových stupňov bicykla.
Hoci znečistenie a opotrebenie reťaze môže znamenať, že svoj bicykel využívate naozaj naplno a doprajete si nevšedné zážitky, je vhodné dbať na jej včasnú výmenu. Môžete sa spoľahnúť, že u nás si vyberiete všetky potrebné komponenty a doplnky k bicyklu.

31 položiek

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo