Plášte na bicykel a galusky

Plášte na bicykel Podobne ako je cyklista v spojení s bicyklom prostredníctvom pedálov, tak je bicykel v spojení s terénom prostredníctvom plášťov na bicykel. Plášte na rozdiel od iných komponentov priamo ovplyvňujú pocit z jazdy. Od plášťov závisí, ako koleso priľne k povrchu terénu a ako ľahko a pohodlne sa koleso valí. Štandardom väčšiny bicyklov sú plášte s dušou. Obľubujú ich najmä rekreační cyklisti, pre... Plášte na bicykel Podobne ako je cyklista v spojení s bicyklom prostredníctvom pedálov, tak je bicykel v spojení s terénom prostredníctvom plášťov na bicykel. Plášte na rozdiel od iných komponentov priamo ovplyvňujú pocit z jazdy. Od plášťov závisí, ako koleso priľne k povrchu terénu a ako ľahko a pohodlne sa koleso valí.
Štandardom väčšiny bicyklov sú plášte s dušou. Obľubujú ich najmä rekreační cyklisti, pre ktorých je podstatný komfort pri jazde, menej už valivý odpor alebo samotná hmotnosť komponentov. Naopak, bezdušové plášte, ktoré tvoria samostatnú kategóriu, sa vyznačujú nízkou váhou, odolnosťou voči prepichnutiu a dostatočným kontaktom s povrchom.
Pri kúpe plášťov na bicykel je potrebné brať do úvahy veľkosť kolesa, tj. priemer a šírku kolesa, ktoré je možné použiť v ráme a vidlici. Tento rozmer sa obvykle uvádza v palcoch alebo milimetroch. Venujte výberu plášťov na kolesá bicykla dostatočný čas. Aby po nákupe všetkých komponentov, ktoré spestria vaše cyklo zážitky, bolo spojenie cyklista - bicykel - terén, dokonalé.

Položky 1-36 z 643

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo