Crossové bicykle

Krosové bicykle sú výnimočne všestranné – rýchle na ceste a vhodné aj do mierneho nerovného terénu. Majú odpruženú vidlicu, ktorá poskytuje dodatočný komfort aj na drsnejšom povrchu. Relatívne široký profil pneumatík je dôležitý najmä pre dobrú trakciu na štrkových a lesných cestičkách. Môžete sa s nimi vydať aj po spevnených uliciach. Crossové bicykle s rovnými riadidlami vám ponúkajú pomerne pestrú polohu... Krosové bicykle sú výnimočne všestranné – rýchle na ceste a vhodné aj do mierneho nerovného terénu. Majú odpruženú vidlicu, ktorá poskytuje dodatočný komfort aj na drsnejšom povrchu. Relatívne široký profil pneumatík je dôležitý najmä pre dobrú trakciu na štrkových a lesných cestičkách. Môžete sa s nimi vydať aj po spevnených uliciach. Crossové bicykle s rovnými riadidlami vám ponúkajú pomerne pestrú polohu sedenia a sú ideálnou voľbou na rýchle jazdy mestom.

8 položiek

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Krosové bicykle sú silné na ceste aj v prírode

Krosové bicykle šikovne kombinujú vlastnosti cestného a horského bicykla. Na rovinatých cestách vám umožňujú jazdiť rýchlo vďaka ľahkému rámu a prevažne 28" kolesám. Terénne plášte poskytujú skvelú zábavu na štrkových a lesných chodníkoch. Doplnené o pevný rám a pohodlnú odpruženú vidlicu. Patri medzi všestranné bicykle. Sú dokonalými spoločníkmi pre všetkých, ktorí majú radi rýchlosť a priamočiarosť.

Crossové bicykle sú rýchle viacúčelové bicykle

Krosový bicykel zvyčajne nie je priamo od výrobcu vybavený blatníkmi, stojanmi, nosičmi na batožinu a osvetlením. Najmä pre to, aby sa znížila jeho hmotnosť. Možno ho však dodatočne vybaviť všetkým príslušenstvom a doplnkami, ktoré potrebujete pre bezpečnú jazdu. V horách aj na verejných komunikáciách. To znamená, že krosový bicykel môžete ľahko používať na každodenné dochádzanie do práce.

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo