Bicykle

Pravidelné bicyklovanie dokáže priaznivo pôsobiť nielen na udržanie kondície, ale tiež podporu lepšieho spánku a imunity. Podľa preferovaného štýlu jazdy vieme poradiť, aký bicykel bude pre vás najvhodnejší. U nás nájdete veľké množstvo rôznych bicyklov od overených výrobcov prehľadne rozdelených do kategórií podľa typu a určenia. Gravel bicykle pre pánov, ktorí počítajú každý kilometer pri zvyšovaní výkonnosti... Pravidelné bicyklovanie dokáže priaznivo pôsobiť nielen na udržanie kondície, ale tiež podporu lepšieho spánku a imunity. Podľa preferovaného štýlu jazdy vieme poradiť, aký bicykel bude pre vás najvhodnejší. U nás nájdete veľké množstvo rôznych bicyklov od overených výrobcov prehľadne rozdelených do kategórií podľa typu a určenia. Gravel bicykle pre pánov, ktorí počítajú každý kilometer pri zvyšovaní výkonnosti, ladné dámske bicykle, aj detské bicykle pre všetky cyklistické disciplíny.
Správna veľkosť bicykla je kľúčová pre skvelý pocit z jazdy na vašom novom cestnom bicykli, aj za MTB dobrodružsvom. Každý výrobca má však inú geometriu, preto vám s výberom poradíme v tabuľke veľkostí bicykla.
Nájdete u nás renomované svetové značky ako Giant, Ghost, Lapierre, Liv, Mondraker či Santa Cruz, ako aj slovenské bicykle značky CTM, Kellys alebo český Rock Machine. Kvalita týchto značiek je overená dlhoročnými skúsenosťami spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám, prípadne k výberu tej istej značky bicykla, vždy veľmi radi vracajú. Za kvalitu spomínaných bicyklov a použitých komponentov sa môžeme zaručiť, pretože každý bicykel je pred odovzdaním do vašich rúk skontrolovaný na montážnom stojane. Nech už si vyberiete akýkoľvek z našej ponuky, bicykel bude vašim spoločníkom na ceste do práce, nápomocný pri nákupe alebo sa bude podieľať na tvorení zážitkov s vašimi najbližšími.

Položky 1-36 z 157

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Bicykel na každý deň

Bicykel je oddych a forma relaxu. Bicykel je prostriedok, ako môžete rýchlo uniknúť každodenným povinnostiam, stresu a napĺňať svoje túžby objavovať nepoznané. Len tak prechádzať lesom, vydať sa na cesty a vidieť nové miesta. Našim cieľom je prinášať vám radosť z jazdy na bicykli a neustále zlepšovať vaše zážitky z jazdy na dvoch kolesách. 

 

Nájdite v sebe vášeň pre cyklistiku s tým pravým bicyklom pre vás

Okrem zlepšenia kondície, zábavy a poznávania je aj jazda na bicykli skvelým spôsobom, ako sa pohybovať a ísť za hranice. Miest, krajov, aj svojich možností. Pánske, dámske aj juniorské bicykle pre všetky cyklistické disciplíny, vrátane cestných a MTB. V našej ponuke nájdete širokú škálu elektrických bicyklov.

 • Cestná cyklistika

  Pri cestnej cyklistike máte na výber, od rýchlych cestných bicyklov, až po mestské bicykle a efektívne dojazdové elektrické bicykle, ktoré vám umožnia jazdiť ďalej s menšou námahou. Cestné bicykle majú kolesá a pneumatiky prispôsobené na rýchlosť, ktoré uľahčujú jazdu na bicykli po hladkom povrchu.

 • MTB bicyklovanie

  Na jazdu v teréne máte takmer toľko možností. Rovnako ako na horských bicykloch sa môžete vydať na dobrodružstvo v teréne na gravel bicykli alebo robustnom hybride s odpruženou vidlicou.

 • Dochádzanie do práce na bicykli

  Jazda do práce je skvelý spôsob, ako zvýšiť svoju kondíciu a súčasne ušetriť nejaké peniaze. Vyvetráte si hlavu od každodenných povinností a stresu a je to zábavnejšia ako rotoped. Trekingové bicykle sú skvelou voľbou pre každodenné dochádzanie. S blatníkmi a nosičmi ponúkajú tieto bicykle praktický transport pre každého nadšenca pohybu a efektívneho využívania času.

 • Rodinné bicyklovanie

  Ak chcete ísť von s celou rodinou, vezmite svoje deti na bicykli so sebou. V našom sortimente máme obrovský výber bicyklov z dielne svetových značiek.

 • Elektrobicykle ako nová skúsenosť 

  Elektrobicykel otvára nové obzory. Je rýchlejší a pohodlnejší, ponúka nové možnosti na turistiku, dochádzanie do práce alebo na rekreáciu. Vyťažte z neho maximum. Príďte s čerstvým pocitom a ešte choďte ďalej. Prejdite si našu celú škálu elektrických bicyklov alebo spoznajte čaro elektropohonu na bicykel Rubbee X.

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo