Náhradné diely a komponenty na bicykel

Ste pripravení na nový zážitok z bicyklovania? Komponenty sú neoddeliteľnou súčasťou každého bicykla. Ovplyvňujú jazdné vlastnosti a pocit z jazdy. S novou výbavou zdoláte výzvy aj ciele, ktoré bolo doteraz ťažké prekonať. Kvalita spracovania, životnosť, ale aj cena náhradných dielov závisí od toho, či sú určené na rekreačné, športové alebo profi-pretekárske využitie. Je dôležité, aby výbava bicykla bola v... Ste pripravení na nový zážitok z bicyklovania? Komponenty sú neoddeliteľnou súčasťou každého bicykla. Ovplyvňujú jazdné vlastnosti a pocit z jazdy. S novou výbavou zdoláte výzvy aj ciele, ktoré bolo doteraz ťažké prekonať. Kvalita spracovania, životnosť, ale aj cena náhradných dielov závisí od toho, či sú určené na rekreačné, športové alebo profi-pretekárske využitie. Je dôležité, aby výbava bicykla bola v súlade s vašim štýlom a nárokmi, ktoré môžu byť rôzne.
Základným komponentom, ktorý vie zásadne zmeniť radosť z jazdy, sú kolesá a plášte. Ďalším je pohon bicykla, prehadzovačka, reťaz, prevodník a kazeta. Samozrejme, nesmieme zabudnúť na brzdy, pretože bezpečnosť je prvoradá a kvalitná brzda je jej zárukou. Bez správnych pedálov by to tiež nešlo. U horských bicyklov je nemenej dôležité odpruženie, ktoré sa stará o pohodlie pri spoznávaní terénov. Každá z týchto častí má zásadný vplyv na to, aby ste sa cítili na svojom bicykli spokojný a užívali si radosť z bicyklovania. V Terrabiku vieme, čo je dobré a radi sa o svoje skúsenosti podelíme s vami.

Položky 1-36 z 2900

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Komponenty a náhradné diely na bicykel posúvajú každú jazdu na vyššiu úroveň

Hľadáte náhradné diely na bicykel alebo chcete váš bicykel trochu vylepšiť? Ste na správnom mieste! V našom sortimente nájdete viac ako 10 000 kvalitných bicyklov, elektrobicyklov, komponentov, oblečenia na bicykel a cyklodoplnkov. U nás máte prístup k dlhoročným skúsenostiam odborných predajcov, rýchlemu doručeniu a bezkonkurenčným službám spojeným s kvalifikovaným servisom bicyklov.

Každý bicykel si zaslúži kvalitné diely

Túžite zdolávať nové výzvy, zažiť veľa dobrodružstiev, spoľahnúť sa na bezstarostnú jazdu? To všetko je s nami možné! Máme obrovský výber kvalitných dielov a komponentov pre všetky druhy bicyklov: horský bicykel, cestný bicykel, trekingový alebo turistický bicykel, e-bike. Každý z nich si zaslúži dôsledný výber vhodných komponentov. Poraďte sa s nami. 

V našej ponuke nájdete komponenty značiek: Sram, Shimano, Pirelli, Goodyear, Fi'zi:k, Exustar, Rock Shox, Truvtiv, Avid, Zipp, Mavic, Maxxis, Manitou, HQBC, Michelin, Schwalbe, SR Suntour, WTB, Crankbrothers, Vittoria, Panaracer, FOX, BBB, Vredestein.

Elektrobicykle disponujú špeciálnym vybavením

Špeciálne vybavenie elektrobicykla z neho robí technologicky vyspelý a moderný prepravný prostriedok. Ponúka všetko pre ozajstný zážitok z cyklistiky pre všetkých cyklistov. Vďaka dlhej životnosti moderných batérií je používanie elektrobicykla veľmi pohodlné. Akumulátory sa vyznačujú dlhou životnosťou a rýchlym nabíjaním. Ohľadom vhodnej kapacity a kompatibility s vašim elektrobicyklom vám ochotne poradia naši odborní predajcovia. Nabíjačka je neoceniteľný pomocník pre všetky krásne výjazdy. Pre cyklistu znamená pohodlie aj istotu.

Kedy je potrebný nový komponent na bicykel alebo náhradný diel?

Náhradné diely a komponenty meníme najmä z dvoch dôvodov.

Výmena poškodených častí v dôsledku poškodenia:

Výmena funkčných dielov a komponentov z dôvodu zlepšenia jazdných vlastností bicykla:

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo