Mestské a skladacie bicykle

Mestské bicykle sú určené na presun po meste. Vyhnete sa s ním preplnenej premávke v centre mesta či kolónam v rannej a poobedňajšej špičke. Prispejete tiež k čistejšiemu ovzdušiu, pretože až polovica všetkých ciest autom je kratšia ako 5 km. To znamená, že ak rovnakú vzdialenosť prejdete na vašom mestskom (city/urban) bicykli ušetríte ovzdušie od množstva emisií oxidu uhličitého. Vďaka mestskému bicyklu sa udržíte... Mestské bicykle sú určené na presun po meste. Vyhnete sa s ním preplnenej premávke v centre mesta či kolónam v rannej a poobedňajšej špičke. Prispejete tiež k čistejšiemu ovzdušiu, pretože až polovica všetkých ciest autom je kratšia ako 5 km. To znamená, že ak rovnakú vzdialenosť prejdete na vašom mestskom (city/urban) bicykli ušetríte ovzdušie od množstva emisií oxidu uhličitého. Vďaka mestskému bicyklu sa udržíte aj v dobrej kondícií. Za 5 km úsek na mestskom bicykli, ktorý by ste normálne prešli autom spálite približne 130 kcal. Súčasťou mestského bicykla je osvetlenie, blatníky a kryt reťaze. Príjemný pocit na vašom mestskom bicykli zvyšuje správne zvolené sedlo a farebne zladené mäkké rukoväte, ktoré umocnia pocit, že dbáte predovšetkým na komfort.
Nemôžeme nájsť produkty zodpovedajúce Vášmu výberu.

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Hľadáte bicykel, ktorý bol špeciálne navrhnutý do mesta?

Tradičné mestské bicykle sa vyznačujú elegantným rámom a pojazdnou výbavou. Vyberiete si aj v prípade, že túžite po klasickom urban dizajne, keď inklinuje k retro kúskom alebo k modernému štýlu.

Mestské bicykle, ktoré sa výrazne líšia štýlom jazdy:

  • Skladacie bicykle sú snom každého, kto dochádza do práce v meste. Vezmete si ich so sebou na cesty autobusom alebo vlakom bez toho, aby ste sa museli starať o váhu a priestor.
  • Alebo jednoducho lietajte a premeňte mesto na vaše ihrisko.

Bicykel skladačka ideálny do miest 

Najpohodlnejšie bicykle na dochádzanie. Skladacie bicykle sa dajú zložiť na menší rozmer, preto sú ideálne na prepravu. Pre tých, ktorí dochádzajú do práce, ktorí často naskakujú do autobusov alebo vlakov. Bicykel, ktorý sa dá zmenšiť, výrazne zjednodušuje život.

Skladací bicykel tiež poslúži ako dokonalý spôsob prepravy v centrách miest, pretože nezaberá životný priestor. Mnohé z nich majú najčastejšie 20" kolesá pre pohodlnú veľkosť po zložení. Blatníky po celej dĺžke a zadný nosič sú bežným príslušenstvom, ktoré napĺňa prísľub komfortu a pohodlia počas presunov aj v najväčšej premávke.

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo