Spôsoby dopravy tovaru

Doručenie tovaru

Informáciu o prijatí vašej objednávky v našom systéme dostanete e-mailom. Následne vás budeme informovať o priebehu vybavovania vašej objednávky. Tovar na predajni alebo skladom expedujeme do 24 hodín od objednania. Akonáhle je tovar expedovaný / odoslaný na vašu adresu, dostanete od nás informáciu e-mailom.

Vzhľadom na širokú škálu sortimentu na www.terrabike.sk, je možné, že niektorý tovar nie je priamo na sklade v e-shope, ale nachádza sa u dodávateľa. Z toho dôvodu pre vás uvádzame pri každom produkte konkrétnu informáciu o dostupnosti tovaru a jeho obvyklej dodacej lehote. Pokiaľ nie je tovar skladom, sú dodacie lehoty zvyčajne 4 pracovné dni, iba v mimoriadnych prípadoch sú termíny dlhšie. Predpokladaný termín doručenia obdržíte e-mailom.

 

Ceny za doručenie tovaru

Doprava zadarmo pre objednávky nad 79€

Bicykle nad 699 € vám po dohode doručíme zadarmo a poskladané priamo k vám

Spôsob doručenia

Objednávka do 79 €

Objednávka nad 79 €

kuriér

 3,20 €

ZADARMO

 

Objednávky na tovar skladom expedujeme v pracovné dni do 24 hodín.

Pri preberaní balíka, zásielku vždy skontrolujte.

Zásielku si prosím vždy prezrite pred dopravcom. Skontrolujte, či obal nie je poškodený (pokrčený, roztrhaný, rozmočený a pod.) a či nie je porušená naša špeciálna baliaca páska. V prípade nezrovnalostí balík nepreberajte.
Aby k vám tovar prišiel v poriadku, pristupujeme ku každej vašej objednávke individuálne a objednaný tovar balíme veľmi starostlivo.

 

Doručenie bicyklov priamo k vám

Našim cieľom umožniť vám nájsť si bicykel podľa vašich predstáv. Bicykle doručujeme priamo k vám v rámci celej Slovenskej republiky.

Odrádza vás nákup bicykla cez internet? Z bežného internetového obchodu k vám príde bicykel rozobratý na súčiastky a zabalený v krabici. Pre správne poskladanie bicykla je potrebná určitá zručnosť, skúsenosť a odborné náradie. My vám poskytujeme možnosť dovozu už poskladaného a nastaveného bicykla. Priamo domov alebo na miesto podľa vašich požiadaviek. Bicykel zostavíme (brzdy, prehadzovačka) a prispôsobíme vám na mieru, aby ste mohli hneď po príchode nasadnúť a jazdiť.

Na našich servisných miestach následne urobíme aj menšie servisné úkony, ako je výmena pružiny tlmiča podľa hmotnosti, nastavenie výšky sedla a polohy posedu. To znamená, že bicykel je ihneď po prevzatí pripravený na jazdu.

 

Všetky bicykle v hodnote nad 699 € vám doručíme po vzájomnej dohode s vami na miesto v rámci celej SR zadarmo