Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo

Rondo bicykle vyčnievajú z davu. Sú určené pre tých, čo radi pretekajú, aj pre tých, čo si s partiou urobia pohodovú jazdu na štrku a nespevnených cestách. Sú krásne – technicky aj vizuálne.

 

Terrabike prináša svojim zákazníkom stále nové, inovatívne produkty. Z tohto dôvodu sa v našom portfóliu objavila aj nová značka poľského výrobcu bicyklov Rondo. Firma sa sústreďuje hlavne na produkciu športových aj expedičných gravel, mestských a cestných bicyklov. 15 rokov skúseností a vlastného vývoja prinieslo použitie variabilnej geometrie prednej vidlice na všetkých modeloch Rondo.

 

 

Jednoduchou a rýchlou úpravou systému TWINTIP môžete zmeniť polohu prednej osy a prispôsobiť charakter riadenia bicykla. Toto jedinečné riešenie vám umožní prispôsobiť si jazdnú pozíciu a ovládanie bicykla. Vyberte si medzi nízkou polohou a rýchlym ovládaním alebo vzpriamenejšou polohou a uvoľneným riadením.

Koncept sa osvedčil už na gravel biku Ruut. Funkčnosťou budete prekvapení, o koľko stabilnejšie sa bicykel cíti na náročných, technických zjazdoch v jednej polohe osy a o koľko viac pripravený na rýchle cestné švihy v agresívnejšej druhej polohe. Rámy sú vyrobené z karbónu, hliníka, ocele či titánu. Vyberie si aj ten najnáročnejší cyklista.

Výnimočný, prepracovaný design s množstvom detailov je samozrejmosťou. Vysoký stupeň kontroly pri výrobe zaručuje mimoriadnu kvalitu spracovania. Použitie tých najkvalitnejších súčiastok len umocňuje výnimočnosť modelov tejto značky.

Ak hľadáte špičkovú kvalitu, ľúbivý design a nebojíte sa inovatívnych riešení je Rondo pre vás to pravé. Neváhajte a príďte si vyskúšať na naše predajne tieto výnimočné bicykle.