Detské elektrobicykle

Chcete aktívne tráviť spolu viac času? Detské elektrobicykle dodajú vašim rodinným cyklovýletom a zážitkom nový rozmer. Dieťaťu pomôžu zvládnuť dlhšie jazdy s kolmejším stúpaním. Detský elektrobicykel však dokáže učarovať aj mestským obyvateľom. Pri výbere vhodného elektrobicykla pre deti a juniorov je vždy vhodné riadiť sa ich výškou a telesnými dispozíciami. Vhodná veľkosť je určujúca pre pohodlnú jazdu. Chcete aktívne tráviť spolu viac času? Detské elektrobicykle dodajú vašim rodinným cyklovýletom a zážitkom nový rozmer. Dieťaťu pomôžu zvládnuť dlhšie jazdy s kolmejším stúpaním. Detský elektrobicykel však dokáže učarovať aj mestským obyvateľom. Pri výbere vhodného elektrobicykla pre deti a juniorov je vždy vhodné riadiť sa ich výškou a telesnými dispozíciami. Vhodná veľkosť je určujúca pre pohodlnú jazdu. Nájsť vhodný a kvalitný detský bicykel je polovica úspechu. Tá druhá spočíva v tom, aby sa zapáčil. Preto máme na výber niekoľko farebných prevedení a dizajnov od overených cyklo značiek. To skutočne, čo deti ocenia, je absolútne pohodlie a dostupnosť doteraz neprebádaných území.
Nemôžeme nájsť produkty zodpovedajúce Vášmu výberu.

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

E-bicykle pre deti

Elektrobicykle pre deti sú vybavené rovnakou technológiou ako elektrické bicykle pre dospelých. Aj deti si preto môžu užívať veľa zábavy s podporou elektromotora, veď detské elektrobicykle ponúkajú oveľa viac výhod. Malí cyklisti môžu jazdiť na dlhšie vzdialenosti a rovnako rýchlo ako ich rodičia, prípadne starší surodenci. Navyše protivietor a stúpanie, kedy často strácajú dych a odhodlanie, ich nezastaví. Práve naopak, prebudí v nich súťaživosť pri dobíjaní vrcholov.

Výhovorky bokom. Už vám nič nebráni vybrať sa spoločne na miesta, kde ste ešte neboli a objavovať nové možnosti. Elektromotory a dobíjateľné batérie vám poženú vpred, aby ste si mohli užívať rovnaké zážitky a pohodlie ako rodina.

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo