Giant

Giant
Giant sú inovátori, ktorí objavujú potenciál každého jazdca. Keď značka s niečím príde, tak ho nasledujú aj ostatní - už dlho sú jedným z hlavných určovateľov smerov a zmien v cyklopriemysle. Od začiatku majú jasný cieľ - meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy na bicykli ľuďom po celom svete.  Giant pochádzajúca z Taiwanu je na cyklistickej scéne od roku 1972. Najväčší výrobca bicyklov na svete... Giant sú inovátori, ktorí objavujú potenciál každého jazdca. Keď značka s niečím príde, tak ho nasledujú aj ostatní - už dlho sú jedným z hlavných určovateľov smerov a zmien v cyklopriemysle. Od začiatku majú jasný cieľ - meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy na bicykli ľuďom po celom svete. 
Giant pochádzajúca z Taiwanu je na cyklistickej scéne od roku 1972. Najväčší výrobca bicyklov na svete má zo všetkých našich dodávateľov najširší výber bicyklov, a to vrátane najvyššej triedy.
Bicykle Giant radíme medzi špičku na svetovom trhu, lebo výroba bicykla od vývoja až po finalizáciu na linke prebieha vo vlastných fabrikách pod kontrolou značky. Tým je zabezpečená celková kontrola a špičková kvalita.
Pánske bicykle Giant sa pýšia aj tým, že ako jedna z mála značiek si vyrába rámy na bicykle vo vlastnej réžií a nepoužíva na výrobu rámov subdodávateľov; práve naopak Giant vyrába rámy aj pre iné veľké svetové značky, čo svedčí o kvalite ich výrobkov. Cena je vzhľadom na produkty v ponuke nastavená na trhu svetových značiek veľmi dobre. Terrabike Vám prináša kompletný sortiment produktov Giant od horských bicyklov, e-bikov, cestných, až po oblečenie a doplnky.

Položky 1-36 z 101

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo