Mondraker

Mondraker
Spoločnosť Mondraker vznikla v roku 2001 v španielskom Alicante, kde má dodnes výrobný závod. Navrhla už vyše 70 rôznych modelov bicyklov s jedinečným vzhľadom a technológiami a prenikla už do celého sveta. Ich patentované technológie, ako sú konštrukcie Zero Suspension, Stealth Carbon, Stealth Aluminium, či unikátne a ocenená Forward Geometry, poskytujú najlepší výkon a jedinečné zážitky z jazdy. Práve špecifická... Spoločnosť Mondraker vznikla v roku 2001 v španielskom Alicante, kde má dodnes výrobný závod. Navrhla už vyše 70 rôznych modelov bicyklov s jedinečným vzhľadom a technológiami a prenikla už do celého sveta. Ich patentované technológie, ako sú konštrukcie Zero Suspension, Stealth Carbon, Stealth Aluminium, či unikátne a ocenená Forward Geometry, poskytujú najlepší výkon a jedinečné zážitky z jazdy.
Práve špecifická geometria bicyklov je dôvod, pre ktorý so značkou spolupracujeme dlhodobo. Mondraker patrí medzi špičku výrobcov na poli enduro a all-mountain bicyklov a elektrobicyklov. Silné zastúpenie má tiež v špičkových bicykloch pre cross country.
V poslednom období veľa úsilia venujú aj vlastnému vývoju, ktorého výsledkom je napríklad prepracovaný systém odpruženia. Ako jeden z mála výrobcov sa venuje aj e-bikom pre deti a dorast. Hoci sortiment bicyklov nezahŕňa cestné bicykle, v ponuke Mondraker nájdeme dokonca elektrické odrážadlo.

7 položiek

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo