Kellys

Kellys
Najväčší slovenský výrobca bicyklov, najmä nižšej a strednej triedy, má svoje zastúpenie aj v našom portfóliu. Počas svojej 25 rokov dlhej histórie Kellys neustále posúva hranice nielen v inováciách slovenských bicyklov, no taktiež v horskej cyklistike. Inšpirovaní krásou slovenskej prírody poháňajú nás všetkých za novými zážitkami. S bicyklami Kellys sme ako mladí objavitelia vyrastali, na dobre poslúžia aj... Najväčší slovenský výrobca bicyklov, najmä nižšej a strednej triedy, má svoje zastúpenie aj v našom portfóliu. Počas svojej 25 rokov dlhej histórie Kellys neustále posúva hranice nielen v inováciách slovenských bicyklov, no taktiež v horskej cyklistike.
Inšpirovaní krásou slovenskej prírody poháňajú nás všetkých za novými zážitkami. S bicyklami Kellys sme ako mladí objavitelia vyrastali, na dobre poslúžia aj pre biznismenov, ktorí si chcú vo voľnom čase vyvetrať hlavu.
Kellys je na Slovensku neodmysliteľnou ikonou pre každú generáciu. Veď, ako tvrdia samotní výrobcovia, každý bicykel Kellys má svoje poslanie naplniť v živote každého z nás.
Väčšinu svojej produkcie však expanduje do zahraničia. Značka sponzoruje slovenský bikepark v Kálnici a najväčší slovenský cyklofestival. Sleduje trendy, ale postupom času sa orientuje aj na svoj vlastný vývoj. Ceny sú vzhľadom na kvalitu prijateľné a cyklistov zaujme tiež veľmi pekný dizajn. Z ponuky značky je možné vybrať si široké spektrum doplnkov a celý cyklo sortiment. 

18 položiek

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo