Náhradné diely a príslušenstvo na elektrobicykle

Batéria elektrobicykla, resp. po správnosti akumulátor, je komponentom, ktorý z elektrobicyklov robí technologicky vyspelý a moderný prepravný prostriedok. Zabezpečuje energiu, ktorá e-bike poháňa vpred - ďalej aj rýchlejšie oproti klasickým bicyklom bez motora. Moderné akumulátory sa vyznačujú dlhou životnosťou a rýchlym nabíjaním. Sú tak pripravené pre vaše každodenné používanie. Náhradné batérie slúžia ako... Batéria elektrobicykla, resp. po správnosti akumulátor, je komponentom, ktorý z elektrobicyklov robí technologicky vyspelý a moderný prepravný prostriedok. Zabezpečuje energiu, ktorá e-bike poháňa vpred - ďalej aj rýchlejšie oproti klasickým bicyklom bez motora.
Moderné akumulátory sa vyznačujú dlhou životnosťou a rýchlym nabíjaním. Sú tak pripravené pre vaše každodenné používanie. Náhradné batérie slúžia ako záložné, v prípade vybitia tej, ktorú práve používate. Dôležitá je jej kapacita a kompatibilita s vašim elektrobicyklom.
Ak ste sa už raz rozhodli pre odvážny krok a dopriali si elektrobicykel, je najvyšší čas zabezpečiť si nabíjačku. Odteraz sa pre vás stane nielen "must-have" príslušenstvom, ale tiež neoceniteľným pomocníkom pre všetky krásne výjazdy. Zoberte si nabíjačku so sebou pre pohodlie a istotu na cestách. Jej výhodou je absolútne jednoduché používanie, na aké sme zvyknutí aj u iných typov zariadení. Stačí vybrať z ruksaku a začať ihneď nabíjať. Počas obednej prestávky si doplníte dostatok energie, či na prekonanie ďalších výškových metrov alebo na návrat domov.

5 položiek

Nastaviť zostupne
na stránku

Bicykle nad 699 €
doručíme poskladané

3 kamenné predajne
so servisom

Garančný a pozáručný
servis

Doručenie zadarmo
nad 79 €

Tvoja cesta, tvoje dobrodružstvo.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Komponenty a náhradné diely na bicykel posúvajú každú jazdu na vyššiu úroveň

Hľadáte náhradné diely na bicykel alebo chcete váš bicykel trochu vylepšiť? Ste na správnom mieste! V našom sortimente nájdete viac ako 10 000 kvalitných bicyklov, elektrobicyklov, komponentov, oblečenia na bicykel a cyklodoplnkov. U nás máte prístup k dlhoročným skúsenostiam odborných predajcov, rýchlemu doručeniu a bezkonkurenčným službám spojeným s kvalifikovaným servisom bicyklov

Každý bicykel si zaslúži kvalitné diely

Túžite zdolávať nové výzvy, zažiť veľa dobrodružstiev, spoľahnúť sa na bezstarostnú jazdu? To všetko je s nami možné! Máme obrovský výber kvalitných dielov a komponentov pre všetky druhy bicyklov: horský bicykel, cestný bicykel, trekingový alebo turistický bicykel, e-bike. Každý z nich si zaslúži dôsledný výber vhodných komponentov. Poraďte sa s nami.

V našej ponuke nájdete komponenty značiek: Sram, Shimano, Pirelli, Goodyear, Fi'zi:k, Exustar, Rock Shox, Truvtiv, Avid, Zipp, Mavic, Maxxis, Manitou, HQBC, Michelin, Schwalbe, SR Suntour, WTB, Crankbrothers, Vittoria, Panaracer, FOX, BBB, Vredestein.

Elektrobicykle disponujú špeciálnym vybavením

Špeciálne vybavenie elektrobicykla z neho robí technologicky vyspelý a moderný prepravný prostriedok. Ponúka všetko pre ozajstný zážitok z cyklistiky pre všetkých cyklistov. Vďaka dlhej životnosti moderných batérií je používanie elektrobicykla veľmi pohodlné. Akumulátory sa vyznačujú dlhou životnosťou a rýchlym nabíjaním. Ohľadom vhodnej kapacity a kompatibility s vašim elektrobicyklom vám ochotne poradia naši odborní predajcovia. Nabíjačka je neoceniteľný pomocník pre všetky krásne výjazdy. Pre cyklistu znamená pohodlie aj istotu.

Kedy je potrebný nový komponent na bicykel alebo náhradný diel?

Náhradné diely a komponenty meníme najmä z dvoch dôvodov.

Výmena poškodených častí v dôsledku poškodenia:

Výmena funkčných dielov a komponentov z dôvodu zlepšenia jazdných vlastností bicykla:

Silné puto - spojením lásky k športu a prírode vzniklo zázemie pre 3 predajne bicyklov a cyklistický e-shop
Akú variabilitu prináša značka bicyklov Rondo